сервісний центр мвс

03 Серпня, 2023 р., 09:28
З 1 серпня складати практичний іспит для отримання посвідчення водія можна необмежену кількість спроб протягом двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки. До цього кількість спроб обмежувалась трьома. Ці зміни передбачені наказом № 443 Міністерства внутрішніх справ.
01 Серпня, 2023 р., 11:53
Запрошуємо на роботу до ТСЦ № 5345 (на правах відділу, м. Гадяч) РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) на посаду державного службовця категорії В адміністратора ТСЦ № 5345.
31 Липня, 2023 р., 16:07
Відтепер кожен кандидат у водії має право протягом 30 днів отримати копію відеозапису як теоретичного, так і практичного іспитів у сервісних центрах МВС. Відповідні зміни передбачені наказом № 495 Міністерства внутрішніх справ України.
23 Липня, 2023 р., 15:40
3 серпня Сумська, Рівненська, Житомирська та Кіровоградська області долучаться до проєкту оптимізації екзаменаційної діяльності для отримання права керування транспортними засобами. Він передбачає зміни щодо технічних умов у класах для складання теоретичних іспитів та автомобілів для складання практичних іспитів. Зміни також торкнуться кількості сервісних центрів МВС, де є екзаменаційна діяльність. Мета проєкту – забезпечення максимально прозорих умов складання іспитів у сервісних центрах МВС.
23 Липня, 2023 р., 15:39
Наступними регіонами, де розпочнеться оптимізація екзаменаційної діяльності для отримання права керування транспортними засобами, стануть Сумщина, Рівненщина, Житомирщина та Кіровоградщина. Вони долучаться до пілотного проєкту з 3 серпня, а вже з 21 липня відкривається можливість отримати онлайн-талон на практичний іспит у цих областях. Про це розповів начальник сервісного центру МВС в Гадячі Анатолій Танчик.
17 Липня, 2023 р., 15:14
Готуватися до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС можна буде самостійно. Відповідні зміни передбачені законопроєктом № 7354, який підтримала Верховна Рада.
11 Липня, 2023 р., 14:26
У законодавство Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії було внесено зміни, що стосуються визнання українських посвідчень водія певних категорій. Уряд прийняв Регламент 2023 № 666, що набув чинності 7 липня. Його дія поширюється на територію Англії, Уельсу та Шотландії.
03 Липня, 2023 р., 09:24
У шістьох країнах діють відокремлені підрозділи ДП «Документ», де можна обміняти українське посвідчення водія на українське. Вони розташовані в Польщі, Словаччині, Туреччині, Чехії, Німеччині та Іспанії.
26 Червня, 2023 р., 09:44
З 15 червня для реєстрації/перереєстрації транспортних засобів більше не потрібно проходити експертне дослідження. Ці зміни передбачені постановою Кабінету міністрів України № 599.
21 Червня, 2023 р., 12:22
Для реєстрації/перереєстрації транспортних засобів більше не потрібно проходити експертне дослідження. 15 червня набула чинності постанова Кабінету міністрів України № 599, що передбачає відповідні зміни.