сервісний центр мвс

17 Січня, 2024 р., 09:01
Кожен охочий, хто готується стати водієм, може самостійно опанувати теоретичний модуль, зокрема і Правила дорожнього руху. Перевірити свої знання можливо за допомогою тестових питань, які входять до екзаменаційних білетів та розміщені у вільному доступі.
21 Грудня, 2023 р., 14:45
               Послуги сервісних центрів МВС стають все більш доступними за кордоном. У зв’язку з повномасштабним вторгненням, за межі країни виїхали багато українців. Але навіть за тисячі кілометрів вони можуть отримувати одні з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС.
21 Грудня, 2023 р., 09:53
Від 20 грудня 2023 року кожен охочий має можливість продати чи придбати авто у мобільному телефоні, а документи та номерні знаки отримати у зручне відділення Укрпошти. Уже зараз у застосунку Дія запрацювала найреволюційніша послуга – перереєстрація транспортних засобів онлайн.
08 Грудня, 2023 р., 10:23
         Сервісні центри МВС постійно вдосконалюють надання послуг аби вони були максимально зручними для кожного громадянина. Це стосується і тих осіб, які були вимушені шукати прихисток за кордоном через повномасштабне вторгнення.
16 Листопада, 2023 р., 14:34
Головним сервісним центром МВС спільно з Міністерством цифрової трансформації, ДП «ІНФОТЕХ» та АТ «Укрпошта» був відпрацьований алгоритм, який дозволяє замовити одну з найбільш популярних онлайн-послуг. Відтепер у Дії можна замовити доставку пластикового бланка на відділення Укрпошти або кур’єром додому.
16 Листопада, 2023 р., 14:33
На своїй офіційній сторінці у Facebook заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий повідомив, що відтепер вартість номерних знаків на визначені цифрові комбінації для мопедів, причепів та мотоциклів встановлюється на рівні 2000 грн.
02 Жовтня, 2023 р., 10:08
         Зараз українці переживають найскладніший період існування  нації. Всі людські та матеріальні ресурси задіяні для підтримки ЗСУ. За економіку країни громадяни теж не забувають. Працюють, донатять, але через обмежену кількість матеріального ресурсу більшість людей змушені зменшувати свої витрати.
10 Серпня, 2023 р., 11:59
З 7 серпня в Україні можна онлайн обрати та забронювати номерний знак для транспортного засобу. Ця послуга доступна в Електронному кабінеті водія в розділі «Електронні послуги». За можливість вибору будь-якої комбінації цифр, крім визначеної, тепер існує оплата – 360 грн, раніше вона була лише за визначену комбінацію цифр – від 4 800 до 36 000 грн.
10 Серпня, 2023 р., 11:58
6 серпня 2023 року набула чинності Постанова Кабміну № 437, яка вносить зміни до процедури першої реєстрації на території України нових авто. Завдяки цим змінам автосалони зможуть реєструвати транспортні засоби від імені покупця без необхідності нотаріального оформлення довіреності, а також необов’язковими тепер стають «транзитні» номерні знаки.