14 Липня, 2021 р., 15:26
В рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік проводиться національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників та роботодавців.
14 Липня, 2021 р., 11:27
12.07.2021         у виконавчому комітеті  Лютенської  сільської  ради закінчено  проведення перевірки щодо таких осіб:
12 Липня, 2021 р., 09:08
Нарешті українці стають повноправними господарями своїх земельних ділянок. На цю історичну подію Україна чекала 20 років, залишаючись серед небагатьох країн, де діяв мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.
12 Липня, 2021 р., 09:08
Передача державних земель у власність громад – процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл.
02 Липня, 2021 р., 11:12
05 липня 2021 р.  з  09.00 до 11.00 год  в приміщенні Лютенської сільської ради буде проведено виїзний прийом громадян спеціалістом Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області по питанню пенсійного забезпечення.
02 Липня, 2021 р., 10:59
З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат є безвідсотковою та поворотною – її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням.