Громадське обговорення проєкту договору  про співробітництво територіальних громад

Дата: 25.10.2021 13:36

Відповідно до статті 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», проводиться громадське обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань (у сфері містобудування та архітектури).

З проєктом договору про співробітництво територіальних громад  можна ознайомитись нижче за посиланням.

Пропозиції та зауваження до проєкту договору про співробітництво територіальних громад приймаються за адресою: 37353, Полтавська область, Миргородський район, с. Лютенька, вул. Дружби, 64 або на електронну адресу: lutenka@ukr.net протягом 15 днів з дня опублікування цього повідомлення.

Договір  про співробітництво територіальних громад  у формі делегування виконання окремих завдань