Академія Жіночого Лідерства для депутаток сільських та селищних рад від УЖФ та НДІ

Дата: 26.10.2021 09:05

Фото без описуОголошено відбір для участі в Академії Жіночого Лідерства для депутаток сільських та селищних рад, що буде організована Українським Жіночим Фондом у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом. За три дні інтенсивної роботи учасниці дізнаються про принципи місцевого самоврядування, механізми прийняття результативних рішень, інструменти діяльності депутатського корпусу, гендерно-орієнтоване планування і ефективне використання коштів громади з урахуванням потреб та інтересів мешканців і мешканок своєї громади та впровадження принципів рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Більше інформації та реєстраційну форму можна знайти за посиланням https://www.prostir.ua/?grants=akademiya-zhinochoho-liderstva-dlya-deputatok-silskyh-ta-selyschnyh-rad-vid-uzhf-ta-ndi.

Кінцевий термін – 28 жовтня.