Оголошення про проведення конкурсу Лютенська сільська рада Миргородського  району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

Дата: 25.10.2021 08:57

Фото без описуНа підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», у зв’язку із наявною вакантною посадою у виконавчих органах виконавчого  комітету  Лютенської  сільської  ради  Миргородського  району Полтавської області  оголосити  конкурс   на   заміщення  вакантної  посади  директора КЗ  «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради

Умови конкурсу:  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (спеціалізація « економіка»  або  « публічне управління та адміністрування»)  Володіння державною мовою; знання та володіння комп′ютером; вік  у відповідності до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Стаж роботи –в органах державної влади( місцевого самоврядування) не менше двох років.

Документи (заяву про участь у конкурсі , особову картку(форма П -2ДС)з відповідними додатками, копії документів про освіту, дві фотокартки розміром 4х6 см,   копії  паспорта  громадянина України,    ідентифікаційного коду, військового квитка (для військовозобов’язаних), трудової книжки  подавати протягом 30 календарних днів (з дня  опублікування оголошення на веб –сайті Лютенської сільської ради) за адресою: с.Лютенька, вул. Дружби,  64, сільська рада.

Також особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за  2020 рік  шляхом заповнення  відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Розпорядження №59-ОД «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади»