22 Березня, 2021 р., 09:47
На базі Урядового контактного центру працює окрема спеціалізована «гаряча лінія», створена для консультування осіб з інвалідністю. Цілодобова «гаряча лінія» з консультування та забезпечення зворотного зв’язку для осіб з інвалідністю 1539.
16 Березня, 2021 р., 14:17
 На підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», у зв’язку з наявною вакантною посадою у виконавчому комітеті Лютенської сільської ради Миргородського  району Полтавської області  оголосити  конкурс на заміщення  вакантної  посади  начальника  Служби у справах дітей  виконавчого комітету  Лютенської сільської ради.
09 Березня, 2021 р., 09:20
В усіх регіонах України у період із 1 квітня по 30 вересня 2021 року відбуватиметься 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!».
01 Березня, 2021 р., 08:11
1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання  декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
24 Лютого, 2021 р., 14:13
За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, протягом доби 26 лютого по місту Полтава та Полтавській області очікується туман, видимість 200-500 м.
23 Лютого, 2021 р., 11:32
З початком весняно – польових робіт великої шкоди пасіці завдає отруєння бджіл пестицидами, тобто хімічними речовинами, якими сільгоспвиробники обробляють поля і сади в період їх цвітіння. Отруєння бджіл пестицидами призводить до їх масової загибелі. Ознаки отруєння схожі з ознаками отруєння  бджіл нектаром або пилком. Бджоли також втрачають рухливість і падають, як на полях, так і в середині вулика.
19 Лютого, 2021 р., 20:57
Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель масово утворюються крижані бурульки. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до травмування людини але й до загибелі. Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари знаходяться упритул до будинків.