08 Червня, 2021 р., 08:17
На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання.
07 Червня, 2021 р., 09:07
Бажаєте розвивати експорт власної продукції? Маєте пропозицію  для  закордонного споживача?
31 Травня, 2021 р., 10:27
Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність для державних службовців. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.
25 Травня, 2021 р., 13:44
26  травня 2021 року  з 10- ої до  11-ої години  в  населених пунктах Лютенської  територіальної громади буде проведено  перевірку технічного стану системи централізованого оповіщення.
21 Травня, 2021 р., 08:11
Просимо проголосувати за проекти Лютенської територіальної громади номер 3 та 13, зайшовши за посиланням на кожен з проєктів і натиснувши ,,Підтримати". Голосування відбувається за допомогою Приват 24, ЕЦП, Мобіл ID. Будь ласка, розповсюджуйте дані посилання на проекти та даний текст повідомлення серед своїх рідних та знайомих. Перемога залежить тільки від нас з Вами!Голосування триває з 21 травня по 02 червня. Часу досить мало, тому не відкладайте. Реалізація проєктів відбуватиметься в усіх населених пунктах Лютенської громади. Не будьте байдужими, проявіть активність задля розвитку Лютенської  громади!
21 Травня, 2021 р., 08:07
Індекс благополуччя молоді (ІБМ) – зручний онлайн інструмент, розроблений #UNFPAUkraine для муніципалітетів, який дає можливість швидко та зручно досліджувати стан молоді у місті та на базі цих даних вдосконалювати молодіжну політику та проєкти з розвитку молоді. Він спрямований на заохочення молодих людей ставати більш активними та залученими до прийняття рішень на місцевому рівні.
18 Травня, 2021 р., 13:21
Наближається свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу  - Всесвітній день вишиванки, який відзначається щороку в третій четвер травня та цього року припадає на 20  травня.
17 Травня, 2021 р., 11:54
Запрошуємо вас долучитись до санітарного прибирання та благоустрою поблизу дитячого майданчика по вул.. 373 Стрілкової Дивізії.    Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди була небайдужа до проблем рідного села.     Шановні мешканці! Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться  18 травня 2021 року до весняної толоки, аби на території Лютенської сільської ради панували чистота і порядок!                                        Виконавчий комітет Лютенської сільської ради.
13 Травня, 2021 р., 09:53
Звертаємо Вашу увагу, що платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку у порядку, встановленому розділом VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами та доповненнями (далі - Порядок обліку № 1588).