ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Лютенської сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території Лютенської сільської ТГ»

Дата: 27.05.2021 13:08
Кількість переглядів: 511

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території Лютенської сільської територіальної громади». Розробник документа – фінансовий відділ виконавчого комітету Лютенської сільської ради.

Запропонований до розгляду проєкт регуляторного акта передбачає прийняття єдиного систематизованого нормативно – правового акта, що регулює ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Лютенської сільської територіальної громади.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проєкту рішення розміщений на офіційному веб–сайті Лютенської сільської ради liutenska-rada.gov.ua. Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту рішення від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб - на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою на адресу розробника: Лютенська сільська  рада, с. Лютенька, вул. Дружби, 64.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора