A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Лютенської сільської ради «Про встановлення єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування на території Лютенської сільської ТГ»

Дата: 27.05.2021 12:11
Кількість переглядів: 276

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення сільської ради «Про встановлення єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування на території Лютенської сільської територіальної громади». Розробник документа – фінансовий відділ виконавчого комітету Лютенської сільської ради.

Запропонований до розгляду проєкт регуляторного акта передбачає прийняття єдиного систематизованого нормативно – правового акта, що регулює ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проєкту рішення розміщений на офіційному веб–сайті Лютенської сільської ради liutenska-rada.gov.ua. Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту рішення   від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою на адресу розробника: Лютенська сільська рада, с. Лютенька, вул. Дружби,64.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора