Звіт сільського голови та старост старостинських округів Лютенської сільської ради  за 2023 рік

Дата: 06.03.2024 15:56
Кількість переглядів: 452

        06 березня  2024 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять  восьмої сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.

Фото без опису

       Участь у сесії взяли  14  депутатів  із 22 обраних .

       Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.    

 Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання   пам’ять загиблих українців у розв’язаній росією  загарбницькій війні.

      Відповідно до затвердженого  порядку денного сесії  перед депутатами виступили     старости    старостинських округів Фесик Н.В.   ( Лисівський),  Грінько Р.М.( Рашівський) та Рибалка Н.І ( Соснівський)  із звітами про свою діяльність за 2023 рік.

Відповідно до статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні Лютенський сільський голова Володимир Омельченко прозвітував перед депутатами та запрошеними  про свою роботу та роботу виконавчого комітету Лютенської сільської ради за 2023 рік.

       Потому депутати  затвердили звіт про виконання сільського бюджету Лютенської територіальної громади за  2023 рік .

       Також депутати прийняли нову    місцеву  цільову  Програму «Територіальна оборона» у 2024 році  та  зміни до  Програми про компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування на 2021 -2024  роки; до Комплексної програми соціального захисту населення для пільгових категорій громадян Лютенської сільської ради на 2024 рік( з джерел фінансування обласного бюджету); до Програми з благоустрою території  Лютенської сільської ради на  2022-2024 роки;  до Програми надання соціальних послуг комунальним закладом « Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради у 2022 -2024 роках; до Комплексної програми розвитку освіти Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки; до Програми розвитку культури і спорту Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки; до Програми « Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Лютенської сільської ради» на 2022 -2024 роки  та,  відповідно, внесли зміни до  сільського бюджету на 2024 рік.

      Депутати одноголосно прийняли рішення про припинення діяльності комунального  закладу дошкільної освіти «Фіалка» с.Лютенька шляхом його ліквідації.  Прийнято  рішення  про внесення змін до штатного розпису Опорного закладу « Лютенський ліцей ім. М.Л.Величая»;  затверджено  структуру та штатний розпис  Лютенського центру культури та дозвілля; рішення « Про проведення інвентаризації та паспортизації дитячих та спортивних майданчиків на території Лютенської сільської ради»; затверджено Перелік об’єктів нерухомого майна комунальної власності Лютенської сільської територіальної громади. 

     Також   розглянуто та прийнято відповідні рішення по  20 земельних   питаннях.

 

Звіт сільського голови« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора