Безоплатна правова допомога

16 Грудня, 2021 р., 15:39
Про все це представники ЗМІ мали можливість дізнатися під час престурів на тему «Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин», що відбулися протягом жовтня та листопада у п’яти регіонах України – Миколаївській, Запорізькій, Полтавській, Волинській та Кіровоградській областях.
09 Грудня, 2021 р., 08:14
Домашнє насильство у нашому суспільстві, на превеликий жаль, продовжує своє існування. За офіційними даними протягом минулого року було зафіксовано більше 200 тисяч звернень щодо вчинення насильства в сім’ї до установ, що протидіють даному явищу. Така ж невтішна картина залишається і сьогодні.
08 Грудня, 2021 р., 10:10
Якщо Вас звільнили з роботи, не виплативши заробітну плату, як діяти і куди звертатися?
08 Грудня, 2021 р., 10:09
За отриманням допомоги на поховання необхідно звертатися до органу Пенсійного фонду України, де померлий пенсіонер перебував на обліку.
03 Листопада, 2021 р., 13:41
Відповідно до статті 74 Сімейного кодексу України, якщо жінка та чоловік проживають однією сім`єю, але не перебувають у шлюбі між собою, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними. На майно, що є об`єктом спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.
19 Жовтня, 2021 р., 15:11
З моменту відкриття спадщини у спадкоємців постає питання: як правильно та швидко оформити свої спадкові права? Однак, іноді у спадкоємців виникають життєві обставини, за яких прийняття спадщини є недоцільним.
07 Жовтня, 2021 р., 11:15
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 328 затверджено Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.
07 Жовтня, 2021 р., 11:14
Чи любите Ви подорожувати? Можливо, це подорож нашою багатогранною та цікавою Україною, а може - це заморські країни зі своїм унікальним колоритом? Незалежно від того, плануєте Ви подорож, або тільки повернулись, дана стаття обов’язково стане Вам у нагоді.