Протокол №2 засідання робочої  групи   з  розробки Стратегії розвитку Лютенської територіальної громади на 2022 - 2027 роки

Дата: 06.09.2021 09:24

Протокол №2

засідання робочої  групи

31.08.2021року                                                                           с.Лютенька

У засіданні взяли участь:

члени робочої групи – 20 чол. (список додається).

Омельченко В.І. – сільський голова, голова робочої групи.

Фисун О.І. – секретар сільської ради, заступник голови робочої групи.

Муйжнієкс І.В. – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, секретар робочої групи.

Порядок денний:

1.Вступне слово.

2.Обговорення процесу збору ідей проектів.

3.Представлення каталогу технічних завдань на проєкти місцевого розвитку.

4.Підведення підсумків.

Виступили:

Начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Муйжнієкс І.В. зазначила, що робочою групою на попередньому засіданні  сформовано основні стратегічні цілі:

Ціль  1.Висока якість життя, комфортні умови та добробут.

Ціль 2. Підвищення економічного розвитку громади.

Метою поточного засідання робочої групи є затвердження ідей проектів та  технічних завдань на проекти місцевого розвитку Плану реалізації Стратегії розвитку Лютенської територіальної громади, які формувалися протягом минулого місяця.

Директор КП «Джерело» Коломієць Іван Іванович зазначив, що значною проблемою громади є зношеність водопровідних труб, які необхідно першочергово ремонтувати.

Чайка Іван Федосійович зазначив, що необхідно приділити більше уваги проведенню щорічного фестивалю «Віха», залучивши іноземних туристів та започаткувавши міжнародні відносини з іншими країнами. Крім  того, необхідно розробити декілька туристичних маршрутів для залучення туристів в громаду.

Начальник відділу економічного аналізу та стратегічного планування управління стратегічного планування та регіонального розвитку Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Сорочинський А.М. зазначив, що розроблена Стратегія розвитку є збалансованою, оскільки охоплює різні сфери: розвиток економіки, створення нових робочих місць, розвиток туризму, соціальної сфери, екології. Але при цьому необхідно не розпорошуватись на всі проєкти, а сформувати ті, які є реальними в реалізації.

В обговоренні також взяли участь: Омеляненко Артем Ігорович, Добряк Олександр Григорович, Міщенко Валентина Михайлівна.

Вирішили:

1.Затвердити технічні завдання на проєкти місцевого розвитку Стратегії розвитку громади.

2. Подати проєкт Стратегії на розгляд та затвердження на чергову сесію сільської ради.

Голова робочої групи,

сільський голова                                              В.ОМЕЛЬЧЕНКО

Секретар робочої групи                                                       І.МУЙЖНІЄКС

Список присутніх на засіданні робочої  групи