26 Червня, 2023 р., 14:38
       06 липня    2023  року  о 10 - й годині   в  залі засідань  Лютенської  сільської ради ( с.Лютенька, вул. Дружби, 64)  скликається пленарне засідання    двадцять другої  сесії  Лютенської сільської  ради  восьмого  скликання.
20 Червня, 2023 р., 09:07
З метою створення умов для реінтеграції ветеранів/-нок АТО/ООС/російсько-української війни та їх долучення до соціально-економічної розбудови територіальних громад Полтавської області відбудеться тренінг «Грантова підтримка ветеранів/-нок та членів їх сімей», за підтримки Полтавської обласної військової адміністрації, Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ПОВА, Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», Полтавського університету економіки і торгівлі та Полтавської Торгово-Промислової палати.
15 Червня, 2023 р., 12:28
Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Visionest Institute (Естонія) запрошують осіб, зацікавлених розпочати або розвинути власну професійну консультаційну діяльність у сфері експорту та які мають на меті допомагати українським підприємцям опановувати закордонні ринки та посилювати експортну спроможність українських компаній на практично-освітню програму Export Consultants Mastery.
14 Червня, 2023 р., 09:17
       15 червня    2023  року  о 09 - й годині   в  залі засідань  Лютенської  сільської ради ( с.Лютенька, вул. Дружби, 64)  скликається пленарне засідання    двадцять першої позачергової   сесії  Лютенської сільської  ради  восьмого  скликання.
13 Червня, 2023 р., 09:57
ПрАТ «Гадячгаз» повідомляє, що з 10:00 19.06.2023 року до 17:00 21.06.2023 року будуть проводити планові технічні роботи на ШРП с. Лютенька, які супроводжуватимуться припиненням розподілу природного газу до об’єктів споживання.
08 Червня, 2023 р., 13:31
Міністерство соціальної політики України в межах реформування процесів надання соціальних послуг особам з інвалідністю працює над створенням дієвої інклюзивної системи, спрямованої насамперед на забезпечення для осіб з інвалідністю всіх можливостей для реабілітації, гідного догляду (за необхідності), соціалізації, навчання, працевлаштування, досягнення економічної самостійності у безбар’єрному суспільстві.
03 Червня, 2023 р., 13:44
Літо – пора відпусток і відпочинку в єднанні з природою на свіжому повітрі. У спекотні літні дні найкращим засобом охолодження є купання у водоймах. Усім відомо, що вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання і плавання зміцнюють його, додають фізичного та морального задоволення.
30 Травня, 2023 р., 16:26
💙 💛 Друзі, ми раді повідомити, що конкурс мінігрантів Сміливі Гранти - має продовження і ми разом з партнерами оголошуємо початок другої хвилі!
29 Травня, 2023 р., 10:13
Свято до Міжнародного дня захисту дітей "Ми діти твої, Україно!" Місце проведення: с.Лютенька, спортивний майданчик 01 червня 2023 року о 9:00
29 Травня, 2023 р., 08:23
Кіберполіція України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіапросторі.