Оголошення

До уваги роботодавців: керівників підприємств, установ, організацій, фізичних  осіб-підприємців з 1 липня 2021р. Держпраці у взаємодії з ДПС розпочне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

08:20:17 25.06.2021

Міжнародний Проект технічної допомоги SES (Служба Старших Експертів) запрошує до участі!

Ми знайдемо потрібного фахівця, виходячи з запиту замовника та індивідуальної ситуації на підприємстві. Проблеми, які вирішуються нашими експертами, полягають, в першу чергу, в підвищення кваліфікації персоналу та наданні практичної допомоги при вирішенні задач технічного та організаційного характеру (як то вдосконалення виробництва, організація підприємства, поліпшення якості, навчання персоналу, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, експорт продукції, модернізація виробництва та інше).

08:26:22 17.06.2021

Комплексна програма розвитку малого та середнього підприємства у Полтавській області на 2021-2023 роки

Виконавчий комітет Лютенської сільської ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про розвиток і державну підтримку малого та середнього підприємства в Україні» рішенням другої сесії восьмого скликання від 29.12.2020 №32 затверджено Комплексну програму розвитку малого та середнього підприємства у Полтавській області на 2021-2023 роки. Програма розміщена на веб-сайті Полтавської обласної ради за посиланням https://oblrada-pl.gov.ua/ses/8/2/32.pdf.

11:20:22 08.06.2021