19 Вересня, 2023 р., 09:09
       20  вересня     2023  року  о 10 - й годині   в  залі засідань  Лютенської  сільської ради ( с.Лютенька, вул. Дружби, 64)  скликається пленарне засідання    двадцять четвертої позачергової  сесії  Лютенської сільської  ради  восьмого  скликання.
13 Вересня, 2023 р., 10:25
З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» 2023 – найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини. Цьогоріч він пройде вже дванадцятий раз. Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.
11 Вересня, 2023 р., 09:52
ГС «Всеукраїнське об’єднання організацій в інтересах осіб з інвалідністю «Ліга Сильних» впроваджує проєкт з надання експертизи для органів місцевого самоврядування під час їх роботи над стратегічними документами, які регулють питання відбудови та розвитку громад, в частині дотримання інклюзивності, створення безбар’єрності та забезпечення прав людей з інвалідностю.
06 Вересня, 2023 р., 11:09
Наше навколишнє середовище щодня страждає від екоциду. Постійні обстріли, детонація мін, горіння лісів, підрив Каховської ГЕС – наслідки усіх цих екозлочинів будуть наздоганяти нас роками і навіть століттями. Ми повинні уже зараз почати роботу над ліквідацією наслідків екокатастрофи, підтримкою та відновленням українського довкілля. Сьогодні, як ніколи, потрібно об’єднувати зусилля та працювати у спільному напрямку – Перемога та екологічне відновлення України – Юлія Мархель, координаторка World Cleanup Day в Україні.
01 Серпня, 2023 р., 08:42
       02 серпня     2023  року  о 9 - й годині   в  залі засідань  Лютенської  сільської ради ( с.Лютенька, вул. Дружби, 64)  скликається пленарне засідання    двадцять третьої позачергової  сесії  Лютенської сільської  ради  восьмого  скликання.
21 Липня, 2023 р., 15:35
ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.
19 Липня, 2023 р., 15:27
Полтавський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою вперше проводить набір до 10 класу вмотивованих на військову справу юнаків та дівчат. Про це повідомили під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.