Оголошення

Академія Жіночого Лідерства для депутаток сільських та селищних рад від УЖФ та НДІ

Оголошено відбір для участі в Академії Жіночого Лідерства для депутаток сільських та селищних рад, що буде організована Українським Жіночим Фондом у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом. За три дні інтенсивної роботи учасниці дізнаються про принципи місцевого самоврядування, механізми прийняття результативних рішень, інструменти діяльності депутатського корпусу, гендерно-орієнтоване планування і ефективне використання коштів громади з урахуванням потреб та інтересів мешканців і мешканок своєї громади та впровадження принципів рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Більше інформації та реєстраційну форму можна знайти за посиланням https://www.prostir.ua/?grants=akademiya-zhinochoho-liderstva-dlya-deputatok-silskyh-ta-selyschnyh-rad-vid-uzhf-ta-ndi.

09:05:45 26.10.2021

Відкрито реєстрацію на Академію для жінок-підприємиць 2021-2022

Відкрито реєстрацію на Академію для жінок-підприємиць 2021-2022. В рамках комплексної інкубаційної програми жінки з різних регіонів України дізнаються як започаткувати та розвинути власну справу та стартапи. Участь безкоштовна згідно відбору, організатор покриває витрати на проїзд, проживання, харчування учасниць. Реєстрація та детальна інформація на сайті проєкту за посиланням http://wmnpower.org/.

09:03:44 26.10.2021

Програма стажувань: Занурення в молодіжну політику

Британська Рада оголошує набір учасників на програму стажувань для молоді в органах місцевого самоврядування, молодіжних радах та молодіжних центрах місцевого рівня. Мета стажування: надати можливість молоді України розвинути практичні навички, отримати досвід співпраці з місцевою владою, спробувати себе у ролі молодіжного працівника та стати частиною команди органу місцевого самоврядування або молодіжного центру. Для участі необхідно заповнити заявку за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/AC_Apprenticeship_Aut21

09:02:41 26.10.2021

Громадське обговорення проєкту договору  про співробітництво територіальних громад

Відповідно до статті 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», проводиться громадське обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань (у сфері містобудування та архітектури).

13:36:32 25.10.2021

Оголошення про проведення конкурсу Лютенська сільська рада Миргородського  району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

На підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», у зв’язку із наявною вакантною посадою у виконавчих органах виконавчого  комітету  Лютенської  сільської  ради  Миргородського  району Полтавської області  оголосити  конкурс   на   заміщення  вакантної  посади  директора КЗ  «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради

08:57:55 25.10.2021

Повідомлення  про зміну тарифів на централізоване водопостачання для споживачів КП «Джерело» Лютенської сільської ради

Згідно рішення дев’ятої сесії восьмого скликання Лютенської сільської ради від 19 жовтня 2021 року «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання, що надаються КП «Джерело» Лютенської сільської ради», з 01.01.2022 року діятимуть наступні тарифи:

15:30:43 21.10.2021

До уваги жителів Лютенської територіальної громади!

25 жовтня 2021 р. об 11:00 год в залі засідань Лютенської сільської ради відбудеться семінар на тему "Розвиток малого підприємництва на селі", який буде проведено за участю представників Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби. Лектор - Дудка В.М., дорадник з агрономічних питань.

14:49:12 20.10.2021