26 Лютого, 2024 р., 13:46
       06 березня   2024  року  о 10 - й годині   в  залі засідань  Лютенської  сільської ради ( с.Лютенька, вул. Дружби, 64)  скликається пленарне засідання    двадцять  восьмої  сесії  Лютенської  сільської  ради  восьмого  скликання.
01 Лютого, 2024 р., 12:51
Для проведення посівної кампанії у 2024 році Інститут сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України пропонує високоякісне насіння гречки та конопель посівних сільськогосподарським товаровиробникам усіх форм власності.
23 Січня, 2024 р., 09:25
Відповідно до рішення сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання   «Про організацію та проведення громадського обговорення щодо припинення діяльності комунального закладу дошкільної освіти «Фіалка» с.Лютенька шляхом його ліквідації», прийнятого 21.12.2023, публікуємо  Проєкт рішення сесії Лютенської сільської ради та оголошуємо, що громадські слухання по вищезазначеному питанню відбудуться 25 січня  2024 року о 10:00 год. за адресою: с. Лютенька, вул. Дружби, 59 (в приміщенні Лютенського сільського будинку культури ).
25 Грудня, 2023 р., 11:21
25 Грудня, 2023 р., 09:33
Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО «Ігри Інвіктус Україна», ГО «Повернись живим» та БО «Стратком Україна» і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.
20 Грудня, 2023 р., 15:45
Міністерство соціальної політики України запрошує територіальні громади з усієї України долучитися до нового проєкту і запустити для своїх мешканців послугу з формування життєстійкості.
20 Грудня, 2023 р., 15:39
Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі ВПО, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності й спорту.
20 Грудня, 2023 р., 15:38
В рамках проекту його учасники можуть безкоштовно пройти навчання за обраною робітничою професією або освітньою програмою, отримати компенсацію витрат на проїзд до місця навчання, проживання, медичний огляд, індивідуальний супровід під час навчання. Професійне навчання здійснюється за різними формами (очною, денною, вечірньою, дистанційною) для зручності здобувачів освіти.