21 Лютого, 2023 р., 11:24
Повертаємо законні рубежі України. Триває національна кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу». Проводиться набір вмотивованих добровольців до 8 бригад під егідою МВС.
16 Лютого, 2023 р., 11:17
Оборона й захист України – основні завдання мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон». Це один із восьми підрозділів, які формуються під егідою МВС у межах національної кампанії добровільного рекрутингу «Гвардія наступу».
13 Лютого, 2023 р., 13:30
23  лютого   2023  року  о 10 - й годині   в  залі засідань  Лютенської  сільської ради ( с.Лютенька, вул. Дружби, 64)  скликається пленарне засідання    дев’ятнадцятої  сесії  Лютенської сільської  ради  восьмого  скликання.
07 Лютого, 2023 р., 18:47
Основу підрозділу складатимуть діючі поліцейські, які мають бойовий досвід. Кандидати у штурмові бригади можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, на сайті Національна поліція України в "Системі відбору кадрів для Національної поліції України" за посиланням https://nabir.np.gov.ua/, або звернутися на гарячу лінію, чи подати анкету через Центри надання адміністративних послуг.
25 Січня, 2023 р., 13:35
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.
20 Грудня, 2022 р., 12:52
22   грудня    2022  року  о 09 -00 - ій годині   в  залі засідань Лютенської  сільської ради (  с.Лютенька, вул. Дружби, 64) відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради,  після них - пленарне засідання     вісімнадцятої   сесії  Лютенської сільської  ради  восьмого  скликання .
15 Грудня, 2022 р., 08:44
З метою визначення причин, що стримують розвиток українського агробізнесу в контексті сучасних викликів, покращення процесу переробки, виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції, проводиться аналітичне дослідження. Просимо усіх зацікавлених представників агробізнесу, які задіяні у вирощуванні та переробці сільськогосподарської продукції, заповнити анкету.
13 Грудня, 2022 р., 09:42