Держпродспоживслужба

Увага! Підпал сухої трави призводить до згубних наслідків

20 Вересня, 2024 р., 14:49
З приходом осені жителі сіл, селищ та міст традиційно починають прибирати сміття, опале листя і суху траву з присадибних і дворових територій, городів і парків і спалювати все це у вогнищах.

Планується проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин шляхом ручного розкладання принад з вакциною

16 Вересня, 2024 р., 08:33
На виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України за №1 від 13.03.2024, Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській військовій адміністрації за №4 від 27.08.2024, Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин у Полтавській області на 2024 рік, наказів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів №583 від 15.08.2024, Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавські область №1030-ОД від 30.08.2024 та листа Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області від 06.09.2024 року за №ЗАП-04.3/210, Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що у вересні- жовтні 2024 року на території Полтавщини планується проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин шляхом ручного розкладання принад з вакциною на території мисливських угідь всіх форм власності, враховуючи Указ Президента України від 24.02.2022 №64/2022 « Про введення воєнного стану в Україні».

Що варто знати про ЛЕПТОСПІРОЗ.

10 Вересня, 2024 р., 12:39
Лептоспіроз - це гостре інфекційне захворювання з групи зоонозів, яке супроводжується гарячкою, загальною інтоксикацією, жовтяницею, ураженням печінки, кровоносних капілярів, нервової системи, ускладнюється геморагічним синдромом і нирковою недостатністю. Джерелом інфекції є дикі гризуни (сірі та чорні пацюки, полівки, водяні щури, домові миші, ондатри), а також свійські (свині, собаки) й промислові (нутрії, песці) тварини, які виділяють лептоспіри у навколишнє середовище із сечею, внаслідок чого інфікується ґрунт,  вода в ставках, річках, колодязях, а іноді й харчові продукти. Людина може заразитися під час купання у водоймах зі стоячою водою, риболовлі, під час сільськогосподарських робіт, при догляді за хворими тваринами, при вживанні продуктів харчування  інфікованих гризунами.          

Увага! Африканська чума свиней!

08 Липня, 2024 р., 10:07
У зв’язку з погіршенням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней (АЧС), як в Україні, так і в області та з метою мінімізації ризиків розповсюдження вказаного захворювання на території області, Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужи в Полтавській області нагадує:

Поради для населення та операторів ринку з обігу харчових продуктів щодо зберігання та споживання харчових продуктів у разі відключення електроенергії

02 Липня, 2024 р., 14:36
      З настанням спеки у літній період зростає ризик поширення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед населення. Спалахи гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь пов’язані з недотриманням температурних умов та термінів зберігання харчових продуктів, порушеннями технології приготування страв, в т.ч. недотриманням режиму термічної обробки кулінарних виробів, а також використанням води незадовільної якості та купанням у забруднених водоймах.

Чим небезпечні водойми влітку

03 Червня, 2024 р., 14:55
Влітку міські та сільські жителі намагаються врятуватися від спеки, купаючись в озерах і річках. Прихід купального сезону радує не тільки дітей, а й дорослих, які обожнюють плескатися в теплій воді. Однак пляж таїть у собі багато небезпек, серед яких - різні захворювання. Заразитися хворобами можна як у водоймі, так і на його березі.

Коротко щодо споживання зелені , ранніх овочів та температурних режимів зберігання продуктів харчування.

19 Квітня, 2024 р., 14:46
Нарешті весна! Ринки, супермаркети, магазини заповненні першою весняною зеленню та ранніми овочами. Багато хто з нас купує ранні «вітаміни», незважаючи на дорожнечу і розуміння того, що ці красиві, як з картинки, тепличні помідори, огірки, капуста та інша зелень можуть бути шкідливими і, навіть, небезпечними для здоров’я. Саме зі свіжими овочами в наш організм потрапляє від 40 до 80% добової дози нітратів, які чудово всмоктуються шлунково-кишковим трактом, а потрапляючи дуже швидко в кров, миттєво розносяться по всьому організму.

Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє у травні місяці 2024 року на території Полтавщини планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, шля

18 Квітня, 2024 р., 10:15
Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що на виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України за № 1 від 13.03.2024 та Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській військовій адміністрації за №2 від 29.03.2024, листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16.04.2024 за № 11.3.2-3/7767 та Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин у Полтавській області на 2024 рік, у травні місяці 2024 року на території Полтавщини планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, шляхом ручного розкладання принад з вакциною на території мисливських угідь всіх форм власності, з урахуванням вимог Закону України від 24.02.2022 № 2102-ІХ Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

Яку воду ми п’ємо?

26 Березня, 2024 р., 14:26
Вода є одним з найважливіших елементів довкілля. Вода для людини має фізіологічне, санітарно-гігієнічне, виробниче та епідеміологічне значення.

Код для вставки на сайт