22 Листопада, 2022 р., 15:42
1. Найменування: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради
17 Лютого, 2022 р., 08:43
Найбільш значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Саме Мала академія наук покликана формувати в учнів уміння та навички культури наукового дослідження.
11 Лютого, 2022 р., 10:40
9 лютого 2022 року працівники комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради організували територіальний освітній онлайн-івент для директорів і заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобулищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Сучасні підходи. Прогресивні ідеї. Модерні практики». Захід проведено щоб навчати і навчатись, удосконалюватись, розвивати ключові та фахові компетентності.