ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 10.11.2023 15:11

1. Найменування: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради

2. Місце знаходження: вул. Дружби, 61, с. Лютенька, Полтавська область, 37353

3. Код ЄДРПОУ: 44116184

4. Категорія предмета закупівлі: Товар

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: бензин А-95, дизельне паливо згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 09130000-9 - Нафта і дистиляти

6. Дата оголошення: листопад 2023 року

7. Процедура закупівлі: відкриті торги

8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

8.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-09-002837-a

8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-09-006254-a

9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням. Зазначено у додатку 5 до тендерної документації.

10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Бензин має бути виготовлений на нафтовій основі, без додавання етанолу.

За своїми характеристиками і показниками повинне відповідати ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Паливо дизельне має бути виготовлене виключно з нафтової сировини і не повинне містити метилові / етилові естери жирних кислот.

З метою досягнення раціонального використання коштів при здійсненні заправки паливом автотранспортної техніки, учасник процедури закупівлі має надати інформацію щодо розташування АЗС, відстань хоча б до однієї з яких, не повинна перевищувати 15 кілометрів (по автодорогам найближчого сполучення) від замовника, яка знаходиться у населеному пункті: с. Лютенька Полтавської області. Для підтвердження даної вимоги Учасник процедури закупівлі має надати в складі тендерної пропозиції викопіювання з електронної мапи міста з відображеням маршруту до АЗС та зазначенням цифрового(их) значень кілометрів та/або метрів відстані.

11. Строк виконання робіт: до 31.12.2023

12. Очікувана вартість предмета закупівлі: 88464.20 грн. (вісімдесят вісім тисяч чотириста шістдесят чотири гривні двадцять копійок) (з ПДВ)

13. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі обумовлена статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій та з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі).

14. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення відповідає очікуваній вартості предмета закупівлі становить 88464.20 грн. (вісімдесят вісім тисяч чотириста шістдесят чотири гривні двадцять копійок) (з ПДВ), визначений бюджетом Лютенської територіальної громади на 2023 рік з урахуванням запланованих поточних завдань замовника.