Цифрова трансформація

16 Листопада, 2021 р., 08:22
Дія.Цифрова освіта  — це національний онлайн-портал із розвитку цифрової грамотності, на якому можна безоплатно навчатися в захопливому форматі освітніх серіалів. Понад 800 000 громадян вже зареєструвалися та почали навчання на порталі.
15 Листопада, 2021 р., 08:40
Один з пріоритетних завдань Уряду України – навчити 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки. Отже Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» та Всеукраїнська Школа Онлайн
14 Липня, 2021 р., 09:39
Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0». Тест містить 90 запитань. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.
14 Липня, 2021 р., 09:39
Мінцифра запустила Цифрограм для вчителів. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.
14 Липня, 2021 р., 09:38
Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність для державних службовців. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.