Цифрова трансформація

03 Лютого, 2022 р., 15:19
Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров разом із командою проінспектував результати інтернет-субвенції під час робочого візиту до села Сасинівка, що розташоване в Пирятинській громаді на Полтавщині.
01 Лютого, 2022 р., 10:25
Віцепрем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та представники двох найбільших операторів України, Київстар та Vodafone у межах робочої поїздки перевірили якість 4G на трасі Київ – Пирятин.
27 Січня, 2022 р., 14:00
За ініціативи Міністерства інфраструктури України та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Інституту аналітики та адвокації відбудеться вебінар із представниками регіонів щодо впровадження е-ТТН в Україні.
29 Листопада, 2021 р., 14:29
Призначення та перерахунок пенсії, оформлення субсидії та довідки про страховий і трудовий стаж тепер доступні на порталі Дія. Мінцифра презентувала 7 нових соціальних послуг у Дії під час Online Summit.
22 Листопада, 2021 р., 08:34