Соціальний захист

11 Лютого, 2022 р., 10:07
Міністерство цифрової трансформації на Diia Summit, що відбувся 8 лютого 2022 року, представило нові сервіси для внутрішньо переміщених осіб.
01 Лютого, 2022 р., 15:22
1. Інформаційна картка адміністративної послуги соціального характеру № 1 „Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”;
01 Листопада, 2021 р., 08:43
Механізм прийняття, опрацювання і передачі заяв та документів до органів соціального захисту населення
29 Липня, 2021 р., 12:31
Об’єктами перевірок Національної соціальної сервісної служби України стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організації, які надають соціальні послуги. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».
29 Липня, 2021 р., 12:30
У країні змінюється модель надання соціальної підтримки, центр надання соціальних послуг переноситься до громад, що є зручним для людей, яким тепер не доведеться їздити в обласний або районний центр для отримання соціальних послуг. Адмініструванням цих послуг і контролем їх якості надання займеться Національна соціальна сервісна служба України. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».
27 Травня, 2021 р., 14:33
Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.
26 Квітня, 2021 р., 08:32
Допомогу при народженні дитини призначають одному із батьків (опікуну), який постійно проживає разом із дитиною.
26 Квітня, 2021 р., 08:30
Одним з актуальних напрямків діяльності органів соціального захисту населення області є надання соціальних послуг  особам з інвалідністю.