Соціальний захист

20 Жовтня, 2023 р., 10:03
Події останніх років, пов’язані з Революцією гідності, збройною агресією Російської Федерації на Сході України та анексією Криму, зумовлюють необхідність пошуку шляхів подолання такої кризи. Перехідне правосуддя належить до одного із таких заходів і розглядається вже на офіційному рівні. Зокрема, 11 січня 2021 року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України оприлюднило проєкт закону «Про державну політику перехідного періоду». Цей документ знайшов відгук серед фахівців, і коаліція громадських правозахисних та благодійних організацій, до якої належить благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист».
04 Вересня, 2023 р., 10:48
Грошова допомога від УВКБ ООН - це одноразова виплата в розмірі 2220 гривень щомісячно на особу протягом 3 місяців
01 Вересня, 2023 р., 10:40
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України                           у режимі онлайн та офлайн щодо: