Протидія торгівлі людьми та насильству

29 Листопада, 2023 р., 11:37
Хоча воно і не залишає видимих слідів, але такий вид насильства завдає людині внутрішніх страждань, провокує психологічні травми та навіть може призвести до хронічної депресії або посттравматичного стресового розладу.
29 Листопада, 2023 р., 11:34
З 01 по 21 грудня 2023 року проводитиметься комплекс профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима», метою якого є забезпечення безпеки перевезень пасажирів і вантажів, зниження рівня аварійності та ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, а також посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період.
28 Листопада, 2023 р., 11:12
    У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація та приниження. Саме тому важливо збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у суспільстві, нагадати людям про те, що насильству немає виправдання, а також створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.
21 Липня, 2023 р., 15:33
У межах програми з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, офіс UNFPA в Україні продовжує розвивати інструменти для підвищення обізнаності фахівців в цій сфері.
17 Вересня, 2022 р., 08:27
Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми звертає увагу на перші кроки, які можуть врятувати життя людини у випадку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
08 Серпня, 2022 р., 11:44
Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми «Єднання заради дії» запускає у Полтаві інтеграційні клуби для підтримки підлітків-переселенців 14-18 років. Перша зустріч у рамках проєкту «Наука єднання» відбудеться 10 серпня у конференц-залі «Аристократ» з 15:00 до 18:00.
30 Травня, 2022 р., 15:25
Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної поліики України та запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.