Інформаційна довідка про діяльність комунального закладу

Дата: 20.03.2023 16:03

Інформаційна довідка про діяльність комунального закладу

1. Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради

Поштова адреса установи: 37353, Полтавська обл., Миргородський р-н., с. Лютенька, вул. Думенка Леоніда буд.7а.

електронна адреса закладу: kz4442299@ukr.net

контактний телефон: 066-930-54-69.

2. Графік роботи закладу:

Понеділок з 8:00 до 17:15; обідня перерва з 12:00 до 13:00

Вівторок з 8:00 до 17:15; обідня перерва з 12:00 до 13:00

Середа з 8:00 до 17:15; обідня перерва з 12:00 до 13:00

Четвер з 8:00 до 17:15; обідня перерва з 12:00 до 13:00

П’ятниця з 8:00 до 16:00; обідня перерва з 12:00 до 13:00

Вихідний: субота, неділя.

3. Дроботя Тетяна Дмитрівна – директор, контактний номер мобільного телефону: +380669305469;

4. Основними завданнями ЦНСП є:

- Виявлення та формування інформаційної бази щодо осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

-  Визначення індивідуальних потреб зазначених осіб у соціальних послугах.

- Організація, планування та якісне надання соціальних послуг, здійснення інших заходів, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

-  Проведення інформаційно-просвітницької роботи з особами, сім’ями.

- Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до надання соціальних послуг та проведення соціальної роботи з особами, сім’ями.

ЦНСП, відповідно до покладених на нього завдань виконує такі функції:

- Здійснює виявлення та веде облік:

●       сімей/осіб, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах;

●       осіб похилого віку, інвалідів, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги;

●       осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, а також у зв’язку зі шкодою, завданою стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), малозабезпеченістю;

● внутрішньо переміщені.

- Проводить оцінку потреб сімей/осіб, обстеження матеріально-побутових умов за їх згодою, визначає планування надання соціальних послуг та методи соціальної роботи; впроваджує нові соціальні технології, спрямовані на виявлення отримувачів соціальних послуг на ранніх стадіях життєвих проблем.

- Надає, відповідно до визначених індивідуальних потреб особи, сім’ї, наступні соціальні послуги: догляд вдома, консультування, соціальний супровід, інформування та інші послуги.

- Узагальнює на місцевому рівні статистичні та готує інформаційно-аналітичні матеріали стосовно наданих соціальних послуг та проведеної соціальної роботи, які подає до виконавчого комітету Лютенської  сільської ради.

- Забезпечує захист персональних даних осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

- Забезпечує підвищення професійної кваліфікації працівників ЦНСП відповідно до чинного законодавства.

5. Перелік соціальних послуг, які надаються в закладі, згідно з установчими документами:

- догляд вдома;

- консультування;

- соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих   обставинах;

- послуги з забезпечення технічними засобами реабілітації на умовах прокату;

-інформування та інші послуги.

6. Порядок надання соціальних послуг.

Соціальні послуги надаються Центром за рахунок бюджетних коштів, з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг або за рахунок отримувача соціальних послуг/третіх осіб.

7. Категорія осіб, яка має право на обслуговування в закладі:

●       сім’ї /особи, діти та молодь, які перебувають у складних життєвих обставинах;

●       особи похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги;

●       особи, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, а також у зв’язку зі шкодою, завданою стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), малозабезпеченістю;

● внутрішньо переміщені.