01 Червня, 2022 р., 10:51
Цього року фестиваль кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» проведуть в онлайн-форматі
31 Травня, 2022 р., 10:35
Виконавчий комітет Лютенської сільської ради повідомляє, що в зв’язку з відсутністю дизпалива в КП „Сервіс“  Петрівсько – Роменської сільської ради (з яким заключений   договір на надання послуг)  в громаді виникли затримки  з вивезенням сміття. На даний час шукаються шляхи вирішення  цієї проблеми.
30 Травня, 2022 р., 10:05
Second Chance Bank / Банк Другий Шанс (Проєкт) – це проєкт, на який нас надихнула книга Беа Джонсон «Дім – нуль відходів». Почалося усе з ідеї у травні 2021 року та перших комунікацій з нашими членам щодо такої ініціативи. Ми в Європейській Бізнес Асоціації зробили фокус на нашу сильну сторону – потужну бізнес-спільноту, яка готова до нових експериментів та викликів. І не прогадали
24 Травня, 2022 р., 11:09
З метою стабілізації ситуації на ринку нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, звертаємо Вашу увагу на неприпустимість, у такий важкий для українців час, безпідставно завищувати ціни на здачу в оренду нерухомого майна.
24 Травня, 2022 р., 10:04
3 метою підтримки діяльності українських мікро-, малих та середніх підприємств, що постраждали від збройної aгpeciï з боку російської федерації, Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» актуалізує інформацію про українських експортерів, які готові постачати свою продукцію за кордон в умовах війни.
11 Травня, 2022 р., 15:01
     Повідомляємо вас, що з четверга, 12 травня 2022 року відновлюється щоденне (крім суботи та неділі) автобусне сполучення за маршрутом  Гадяч – Соснівка – Лютенька – Гадяч за  наступним  графіком роботи:
06 Травня, 2022 р., 10:30
Повідомляємо вас, що з 1 травня 2022 року відновив роботу стоматологічний кабінет, який знаходиться в приміщенні старої амбулаторії за адресою вул. Думенка, 7а,с.Лютенька.
05 Травня, 2022 р., 14:55
Декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2021 року. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати громадяни та самозайняті особи, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб.
03 Травня, 2022 р., 14:18
У середу, 4 травня, безкоштовно отримати пакунок зможуть переселенці нашої Лютенської громади(села Лютенька, Юр'ївка, Лисівка, Глибоке, Кругле Озеро, Мала Обухівка, Млини, Перевіз, Солдатове, Рашівка, Новий Виселок, Соснівка).