Увага! Вакансія! На посаду головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради потрібен фахівець.

Дата: 21.10.2024 11:23

Фото без описуНа посаду головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради потрібен фахівець.
Кваліфікаційні вимоги - вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Педагогічний стаж не менше 3 років або в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року.

Звертатись у відділ освіти освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради (с. Лютенька, вул. Дружби, 61, приміщення школи, вхід з двору) або за тел. 0500348603