Відбулася позачергова 32 сесія Лютенської сільської ради

Дата: 17.10.2024 11:44

17 жовтня 2024 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання.

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.

Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців у розв’язаній росією загарбницькій війні.

Депутати затвердили Програму енергоефективності та енергозбереження Лютенської сільської ради на 2024 – 2026 роки.

Сесія внесла зміни  до ряду діючих програм: Про внесення змін до Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки; Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти на 2022-2024 роки; Про внесення змін до програми «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки»; Про внесення змін до організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Лютенської сільської ради у 2024 році.

Відповідно до  прийнятих рішень, внесено зміни до бюджету  Лютенської сільської ради на 2024 рік.

Депутати  прийняли рішення про проведення громадського обговорення щодо припинення діяльності комунального закладу Лисівської гімназії Лютенської сільської ради шляхом його ліквідації.