Нестеренко Сергій Вікторович

Дата: 16.09.2024 09:45

Фото без опису         Нестеренко Сергій Вікторович народився 02 січня 1980 року  в селі Гречанівка Гадяцького району. Закінчив школу,  навчався у Полтавському геологорозвідувальному технікумі, який закінчив у 1999 році, здобувши спеціальність « технік -технолог».

На  роботу  Сергій Вікторович прийшов у 2013   році в ТОВ     « Агрофірма імені   Довженка» у село Лютенька,  де   з перервами і працював слюсарем – ремонтником  молочно -товарної ферми № 4  до  травня  2024 року, коли був мобілізований.

Сергій  Вікторович  був дуже добросовісним,  старанним  чоловіком,  хорошим сім’янином,   « майстром на всі руки». Умів робити  гарні ремонти. Жив, працював, старався заради дружини, дітей – своєї сім’ї, яких любив більше за все.

Але  ворожа куля обірвала його життя 7 вересня  2024 року, коли  він разом з побратимами захищав нашу рідну землю від  ненависного, кровожерливого ворога – російських фашистів.

Без чоловіка залишилися дружина та троє дітей.

Ми ніколи не забудемо нашого Героя, який ціною власного життя дав нам шанс  на мирне небо і безпеку.