Молнар Станіслав Євгенійович

Дата: 12.09.2024 09:31

Молнар Станіслав ЄвгенійовичМолнар Станіслав Євгенійович народився 19 жовтня 1984 року в селі Лисівка Гадяцького району Полтавської області , в сім’ї хліборобів , що з діда – прадіда трудилися на рідній землі.

З 1991 по 2000 рік навчався у Лисівській загальноосвітній школі.

Закінчив  ДНЗ « Гадяцьке аграрне училище» у 2004 році , працював у радгоспі ім. Кірова бджолярем .

По переїзді до м. Полтава працював охоронцем , одружився, у шлюбі народилися три доньки .  Відкрив власну справу по виготовленню меблів; працював інструктором по кульовій стрільбі від організації «Ворсколоу» по навчальних закладах міста, в зв’язку з цим має безліч похвальних грамот від Полтавської  ОДА .

У перші дні повномасштабного вторгнення як член організації «Полтавська Січ» став на захист України. З  2022 року за період   війни  нагороджений   рядом  відзнак , серед яких медаль «За вірність народу України» І ступеню , орден «За мужність» ІІІ ступеню.

Загинув під час бойових дій  23.01.2023 року  на Донецькому напрямку.

У Станіслава  залишилися батьки ,  сестра , брат , дружина , донечки .

І залишилася навіки світла пам’ять, повага, шана  земляків .

Слава Україні, Герою Слава!