Шановні жителі села Лютенька!

Дата: 22.07.2024 16:25

До виконавчого комітету Лютенської сільської ради  надходять усні та письмові  звернення  жителів села Лютенька  щодо порушення  громадського порядку у вечірній і нічний  час на вулицях села Лютенька  неповнолітніми мотоциклістами.

Звертаємося до батьків, діти яких здійснюють управління транспортними засобами та порушують громадський правопорядок, безпеку руху, спокій  жителів села Лютенька  у вечірні та нічні години, в тому числі і в комендантську годину, вжити відповідних заходів та убезпечити дітей від безвідповідального використання та управління транспортними засобами.

В разі невжиття заходів батьками щодо своїх дітей, які управляють транспортними засобами (мотоциклами), виконавчий комітет  Лютенської сільської ради  буде звертатися до управління  поліції № 1 м. Гадяч Миргородського РВП  ГУНП в Полтавській області  з переліком  осіб правопорушників, які зазначаються у зверненнях громадян, з подальшим притягненням їх та їхніх батьків до відповідальності.