ОГОЛОШЕННЯ Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора   Рашівського ліцею, с. Рашівка, Миргородського району, Полтавської області

Дата: 10.07.2024 16:30
Кількість переглядів: 250

Фото без описуВідділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради відповідно до наказу від 10.07.2024 р. № 28-к/тм «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Рашівського ліцею» оголошує про початок конкурсу на посаду директора Рашівського ліцею, що знаходиться за адресою: 37353, Полтавська  область, Миргородський район, с. Рашівка, вул. Миру, 63.         

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора  Рашівського ліцею може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі до відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради за адресою: 37353, Полтавська  область, Миргородський район, с. Лютенька, вул. Дружби, 61 подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) з додатком;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

 - довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

Документи подавати протягом 30 календарних днів (з дня  опублікування оголошення на веб-сайті Лютенської сільської ради та Рашівського ліцею) за адресою: с.Лютенька, вул. Дружби,  61, відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради.

За інформацією звертатись до начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради Романенко Наталії Олександрівни за тел. 050 0348603, ел. пошта Osvita-lyutensjkasr@ukr.net

         

Документи про участь у конкурсі приймаються у відділі освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради.

Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні Лютенської сільської ради Миргородського району Полтавської області за адресою: вул. Дружби, 64, с. Лютенька, Миргородського району Полтавської області  37353 – 09.08. 2024 р. о - 10:00.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора