Четвертого червня – день народження депутата, головного бухгалтера -начальника відділу  бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Лютенської сільської ради    Людмили  Березовської

Дата: 04.06.2024 08:00

Фото без описуШановна Людмило  Олексіївно!

Від депутатського корпусу Лютенської сільської ради восьмого скликання та від себе особисто вітаю Вас із днем народження.

Зичимо міцного здоров'я, благополуччя, здійснення заповітних мрій і сподівань, бадьорості духу! Хай мужність та витримка допомагають досягати високих результатів. Добра Вам та миру, Божих щедрот, людської поваги, взаємного кохання, радості та наснаги! Нехай всі дороги будуть відкриті, а попереду чекає безліч перемог!

Лютенський сільський голова

Володимир ОМЕЛЬЧЕНКО