Відбулася 29 сесія Лютенської сільської ради

Дата: 23.05.2024 16:03

23 травня   2024 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять дев’ятої  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.

Участь у сесії взяли  15  депутатів  із 22 обраних .

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.

Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання   пам’ять загиблих українців у розв’язаній росією  загарбницькій війні.

У  засіданні сесії взяв участь керівник Миргородської окружної  прокуратури Антон Чорнорук,   який  прозвітував про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності органів прокуратури на території Лютенської сільської ради у 2023 році.

Потому депутати  затвердили звіт про виконання сільського бюджету Лютенської територіальної громади за   перший квартал  2024 року.

Сесія внесла зміни  до ряду діючих програм :   Програми  соціально - економічного розвитку Лютенської сільської ради на 2024 рік; Комплексної програми підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України Лютенської сільської ради на 2024-2026 роки; до програми «Поліцейський офіцер громади» Лютенської сільської територіальної громади на 2024 – 2026 роки; Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Лютенської сільської ради на 2021-2025 роки; Програми фінансової підтримки Комунальної організації «Рашівська місцева пожежна охорона»  на 2022-2024 роки; Програми інформатизації Лютенської сільської ради на 2024 - 2026 роки ;Програми з  благоустрою території  Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки; Програми зайнятості населення Лютенської сільської ради на 2024-2026 роки;  Програми надання соціальних послуг комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету  Лютенської сільської ради у 2022-2024 роках;   Комплексної Програми розвитку освіти на 2022-2024 роки;  Програми  розвитку    культури і спорту на 2022-2024 роки; до Програми «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки»  та затвердила  Програму співпраці та взаємодії Миргородської районної військової адміністрації та Лютенської територіальної громади на 2024 рік. Відповідно,  внесено зміни до сільського  бюджету  Лютенської сільської ради на 2024 рік.

Депутати прийняли рішення про початок будівництва модульного найпростішого укриття  у ДНЗ « Дюймовочка» с.Лютенька; затвердили ліквідаційний   баланс    та  передавальний    акт    по ліквідованому  закладу дошкільної освіти  « Фіалка»; внесли  зміни до структури та затвердили  штатний  розпис та Положення  КЗ ЦНСП виконавчого комітету Лютенської сільської ради на 2024 рік у новій редакції ( внесено послугу перукаря).

Укладено  трудовий  контракт з  директором Центру культури та дозвілля Лютенської сільської ради Ольгою  Потапенко ; внесено  зміни до Регламенту Лютенської сільської ради восьмого скликання  щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування.

Також   розглянуто та прийнято відповідні рішення по  ряду майнових та  17 земельних   питаннях.