Пирогов Сергій  Володимирович

Дата: 16.04.2024 14:17

Фото без описуПирогов Сергій Володимирович народився 14 вересня 1980 року в місті Находка, Росія. Був етнічним росіянином.

У 1981 році мама Герасько Наталія разом з сином переїхали  в Україну. З 1988 року Сергій  проживав у селі Рашівка. З 1988 по 1998 рік навчався у Рашівській загальноосвітній школі.

Закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ. Працював у міліції.

У 2014 році підписав контракт на військову службу в Збройних Силах України,  брав участь у антитерористичній операції до 2019 року.

Після закінчення терміну дії контракту виїхав у Польщу на роботу.

У перший же день повномасштабного вторгнення повернувся в Україну та став на захист своєї Батьківщини. Неодноразово був поранений. Пройшов гарячі точки – Бахмут,  Покровськ,  Авдіївку, Мар’їнку. З  2022 року за період   війни  нагороджений   рядом  відзнак .

Загинув під час бойових дій  2 квітня 2024 року  під  селом Урожайне Донецької області .

У Сергія Володимировича залишилися мама, донька, сестра.

Нехай добрий світлий спомин про нашого земляка,  захисника назавжди залишиться в пам’яті і наших серцях.

Слава Україні, Герою Слава!