Міграційна служба Полтавщини: ID-картка та що потрібно знати.

Дата: 16.04.2024 10:51
Кількість переглядів: 127

Прес-реліз від 12.04.2024

Міграційна служба Полтавщини: ID-картка та що потрібно знати.

Фото без опису

        Отже нагадуємо, що ID-картка видається у разі: досягнення 14-річного віку; втрати/викрадення паспорта; закінчення терміну дії паспорта; зміни інформації; виявлення помилки в інформації; непридатності паспорта до подальшого використання; присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття; замість паспорта зразка 1994 року (якщо власник не вклеїв фото в паспорт протягом одного місяця після досягнення 25 або 45 років, з урахуванням особливостей дії воєнного стану в Україні); замість паспорта зразка 1994 року (за бажанням).

       Зазначемо, що законодавство України не визначає кінцевої дати чинності паспортів громадянина України зразка 1994 року. Тобто, якщо Ваш паспорт-книжечка не має ніяких пошкоджень і містить актуальну інформацію - він є дійсним документом й обміняти його на ID-картку Ви можете за власним бажанням.

       Разом з тим, звертаємо увагу, що ID-картка видається:

- зі строком дії 4 роки особам віком від 14 до 18 років;

- зі строком дії 10 років особам, яким виповнилося 18 років і більше.

      Для оформлення ID-картки можна звернутися до будь-якого підрозділу Міграційної служби у Полтавській області, незалежно від місця реєстрації.

     Додаткова інформація про необхідні документи, вартість послуги, перелік та графік роботи підрозділів є на офіційному сайті ДМС України https://dmsu.gov.ua/

     Виникли питання - в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

                                                                                      УДМС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора