Понад 400 тисяч реєстраційних операцій з транспортними засобами провели у сервісних центрах МВС

Дата: 08.03.2024 09:33
Кількість переглядів: 65

         В Україні спостерігається попит на користування автомобілем. Адже це зручний спосіб пересування, особливо в умовах воєнного стану. 

         З початку цього року у сервісних центрах МВС було проведено понад 400 тисяч реєстраційних операцій. Із них вперше зареєстровано на території України понад 20 тисяч нових транспортних засобів, придбаних в автосалонах, та більше ніж 46,5 тисяч вживаних, які ввезені з-за кордону.

Фото без опису

         Перереєстрація транспортного засобу

         Продати автівку можливо в будь-якому зручному сервісному центрі МВС. Про це розповів начальник територіального сервісного центру № 5345 (на правах відділу, м. Гадяч) РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) Анатолій Танчик. Він нагадав, що перереєстрація легкових авто, причепів та мотоциклів для фізичних осіб доступна онлайн в Дії. Для цього у мобільному застосунку між продавцем та покупцем укладається договір купівлі-продажу, а документи та номерні знаки надсилаються у зручне відділення Укрпошти. 

         Під час здійснення перереєстрації транспортного засобу в сервісному центрі МВС, покупець та продавець беруть з собою такі документи: паспорт громадянина України або посвідку на тимчасове чи постійне проживання, ідентифікаційний номер та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо в однієї зі сторін не має можливості особисто звернутись до сервісного центру МВС, вона може зробити нотаріально оформлену довіреність на іншу особу, яка буде представляти її інтереси. 

         Звертаємо увагу, що реєстраційні дії проводяться виключно в сервісному центрі МВС у таких випадках:

  • перша реєстрація транспортного засобу в Україні;
  • відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу після втрати чи викрадення;
  • закріплення нового номерного знака;
  • перереєстрація після встановлення газобалонного обладнання;
  • та інші реєстраційні дії.

         Наразі проведення експертного дослідження транспортного засобу не є обов’язковим. Воно проводиться виключно за бажанням, окрім першої реєстрації транспортного засобу ввезеного з-за кордону.

         Нагадуємо, що перереєстрація транспортних засобів також доступна у Центрах надання адміністративних послуг. 

         Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора