Громадські  слухання

Дата: 25.01.2024 14:28

25 січня 2023 року у приміщенні Лютенського сільського будинку культури відбулися громадські слухання по питанню  розгляду проєкту рішення Лютенської  сільської ради «Про припинення діяльності  комунального  закладу дошкільної освіти «Фіалка» с. Лютенька шляхом його  ліквідації». На громадські слухання зареєструвалися  35 осіб.

Результати голосування:  «за» -16 осіб, «проти» 11, утрималось» -5. Таким чином, більшістю голосів проєкт рішення  Лютенської сільської ради « Про припинення діяльності комунального закладу дошкільної освіти « Фіалка» с.Лютенька» шляхом його ліквідації» буде внесено на розгляд чергової сесії  Лютенської  сільської ради. У обговоренні взяли участь сільський голова, керуюча справами виконавчого комітету  сільської ради, працівники ДНЗ « Фіалка»,  члени виконавчого комітету та депутати Лютенської сільської ради. Вдячні всім жителям  Лютенської територільної громади , які взяли участь у обговоренні цього наболілого питання.