Як громаді стати цифровою

Дата: 25.09.2023 13:18

Як громаді зробити себе помітною в інтернеті та перенести робочі процеси в онлайн

Експерти: Євген Клопотенко, Віктор Гурський, Дмитро Буланов

Дізнайтеся, як створити бренд, сайт, соцмережі та цифрову інфраструктуру для вашої громади. Це допоможе поширювати новини серед жителів, приваблюватиме туристів та зробить вас видимими для бізнесу.

Створити систему мало — важливо захистити її від хакерства та збоїв. Освітній серіал підкаже, як це зробити. Адже громада без онлайну — як карта без міста.

Відкривайте себе світові.

Серіал розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО «SocialBoost» у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Розробка серіалу стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) і не обов'язково відображає точку зору USAID чи Уряду Сполучених Штатів.