Дата: 25.12.2023 11:21

Відповідно до рішення сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання   «Про організацію та проведення громадського обговорення щодо припинення діяльності комунального закладу дошкільної освіти «Фіалка» с.Лютенька шляхом його ліквідації», прийнятого 21.12.2023, публікуємо  Проєкт рішення сесії Лютенської сільської ради та оголошуємо, що громадські слухання по вищезазначеному питанню відбудуться 25 січня  2024 року о 10:00 год. за адресою: с. Лютенька, вул. Дружби, 59 (в приміщенні Лютенського сільського будинку культури ).

Про організацію та проведення громадського обговорення щодо припинення діяльності комунального закладу дошкільної освіти «Фіалка» с. Лютенька шляхом його ліквідації

Проєкт рішення: "Про припинення діяльності комунального закладу дошкільної освіти «Фіалка» с. Лютенька шляхом його ліквідації"

Проєкт складу ліквідаційної комісії по припиненню діяльності закладу дошкільної освіти «Фіалка» села Лютенька шляхом ліквідації