Доступна міжнародна доставка посвідчення водія ще у 8 країн світу.

Дата: 21.12.2023 14:45
Кількість переглядів: 87

               Послуги сервісних центрів МВС стають все більш доступними за кордоном. У зв’язку з повномасштабним вторгненням, за межі країни виїхали багато українців. Але навіть за тисячі кілометрів вони можуть отримувати одні з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС.

Фото без опису

         «До сьогоднішнього дня послуга була доступною у чотирьох європейських країнах, а саме в Польщу, Чехію, Німеччину, Італію. Відсьогодні додається ще вісім країн, в яких громадяни України зможуть замовити посвідчення водія», – наголосив заступник Міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

Фото без опису

         Міжнародна доставка посвідчення водія тепер доступна ще у 8 країн Європи: в Угорщину, Молдову, Словаччину, Румунію, Іспанію, Литву, Латвію та Естонію.

         Замовлення посвідчення водія за кордон доступне в Кабінеті водія. Цією опцією можуть скористатись ті кермувальники, які хочуть обміняти своє посвідчення отримане вперше на 2 роки, загубили чи пошкодили, або змінили персональні дані – зазначив начальник ТСЦ № 5345 Анатолій Танчик.

Як скористатись послугою?

Для замовлення міжнародної доставки, необхідно увійти в Кабінет водія. Після авторизації виконати такі дії:

  • вказати причину обміну посвідчення;
  • обрати міжнародну доставку;
  • ввести адресу отримання замовлення;
  • сплатити за послугу.

         Заявка обробляється в сервісному центрі МВС, після виготовлення посвідчення водія, готовий документ ДП «ІНФОТЕХ» передає Укрпошті. А поштовий оператор відправляє за кордон на вказану адресу. Термін міжнародної доставки – близько 15 днів.

         Орієнтовна вартість посвідчення водія – 311 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон складатимуть – 960 грн.

         Анатолій Танчик нагадав, що Головний сервісний центр МВС запустив міжнародну доставку посвідчення водія 16 жовтня цього року.

         Уже зараз українці можуть онлайн обмінювати посвідчення водія з доставкою у 12 країн світу. А ми продовжуємо працювати над розширенням географії надання послуг сервісних центрів МВС, аби вони були доступні кожному.

         Послуга реалізована завдяки співпраці ДП «ІНФОТЕХ» та АТ «Укрпошта».

         Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора