Дванадцятого грудня – день народження депутата Лютенської сільської ради   Олександри Фисун

Дата: 12.12.2023 08:00

Фото без описуШановна Олександро Іванівно !

Від  депутатського корпусу Лютенської сільської ради восьмого скликання, виконавчого комітету та від себе особисто вітаю Вас із днем народження.

Міцного здоров’я Вам, добробуту, здобутків у професійній та громадській діяльності, оптимізму та невичерпної енергії у кожній задуманій справі.

Вельми цінуємо Вашу активну депутатську роботу, яка спрямована на благо громади, її розвиток в усіх сферах життєдіяльності  Лютенської громади!

Будьте щасливі, радійте життю у всіх його проявах. Хай притаманний Вам оптимізм допомагає втіленню всіх мрій.

Нехай турбота, милосердя, якими Ви завжди щедро ділитеся, повертаються до Вас сторицею. І головне, до чого всі сьогодні прагнемо – мирного неба над головою.

Лютенський сільський голова

Володимир ОМЕЛЬЧЕНКО