Двадцять шоста позачергова  сесія Лютенської сільської ради

Дата: 07.12.2023 13:23
Кількість переглядів: 528

        07  грудня    2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять шостої позачергової  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання.

       Участь у сесії взяли  15  депутатів  із 22 обраних .

       Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.

Фото без опису

        У День нашого професійного свята – місцевого самоврядування в Україні сільський голова вручив від імені  голови Миргородської РВА  Віталія Дяківнича та  голови Миргородської районної ради  Наталії Гирки  Почесні грамоти за активну громадянську позицію  та особливий  внесок у розвиток  Лютенської  територіальної  громади  депутатам Лютенської сільської ради восьмого скликання:   Володимиру Андрусенку,  Лідії   Рубан та Віталію  Крату .

        Перед початком  роботи  депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців у розв’язаній росією  загарбницькій війні.      

        Сесія   внесла зміни   до   Комплексної програми розвитку освіти Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки та  до бюджету Лютенської сільської територіальної громади на 2023 рік. Також затверджено  план діяльності з підготовки регуляторних актів на території Лютенської  сільської ради на 2024 рік.

       У « Різному» депутати обговорили Звернення депутатів Гадяцької міської ради щодо забезпечення співфінансування регіонального ландшафтного парку «Гадяцький»; рекомендації комісії з перейменування об’єктів топоніміки та демонтажу пам’ятних знаків та пам’ятників  щодо перейменування вулиць у населених пунктах  Лютенської  територіальної громади та інші питання.

   

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора