Сімейний ретрит для ветеранів та членів їх сімей від проекту МОМ ,,Шлях стійкості"

Дата: 15.11.2023 10:40
Кількість переглядів: 103

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини розпочинає набір учасників сімейних ретритів в рамках компоненту «Підсилення спроможності з надання психосоціальної підтримки» проєкту «Шлях Стійкості».
До уваги родин ветеранів!

Фото без опису
Запрошуємо взяти участь у сімейних ретритах для ветеранів/ветеранок та членів їхніх сімей, для дорослих та дітей з метою навчитися покращенню навичок комунікації у родинних стосунках та стосунках у громаді Мета – надати сім’ям ветеранів / їх подружжю, які прагнуть вирішити проблеми у своїх стосунках та / або покращити міжособистісні відносини, можливість користуватись / отримати доступ до цілеспрямованих послуг з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Подання заявки не гарантує, що Ви і Ваша сім’я станете учасником ретриту.
Усі персональні дані, які надаються Вами в цій анкеті, будуть зберігатися в суворій відповідності до Принципів захисту даних Міжнародної організації з міграції.
Мета – надати сім’ям ветеранів / їх подружжю, які прагнуть вирішити проблеми у своїх стосунках та / або покращити міжособистісні відносини, можливість користуватись / отримати доступ до цілеспрямованих послуг з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Розклад проведення: 1 сімейний ретрит (6-9 грудня 2023р.)

Особливості участі в ретритах:
• Участь безкоштовна, витрати на переїзд, проживання та харчування покриваються організатором ретриту
• Всі заходи будуть проходити англійською (з перекладом) та українською мовами
• Загальна тривалість ретриту – 4 дні
• Оформлення офіційного запрошення
• Кількість місць обмежена
Реєстраційна анкета - https://ee.kobo.iom.int/x/g6HoHOKj2910:35


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора