Соловей Ігор Станіславович

Дата: 14.11.2023 12:24

Соловей  Ігор  Станіславович народився   29 червня    1997  року в  місті  Гребінка   Полтавської області. Зростав у селі Лютенька, виховувався спочатку мамою, потім після смерті мами - бабусею.

Здобувши неповну середню освіту в Лютенській загальноосвітній школі, продовжив своє навчання в  ДНЗ «Гадяцьке  ВПАУ»,  де навчався     з 2012 року  по           2015 рік  та   здобув спеціальність   « Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних  конструкцій. Електрогазозварник. Водій автотранспортних засобів ( категорія «С»).  Після  навчання працював у  рідному селі.

У житті Ігор був позитивним , енергійним, доброзичливим, життєрадісним хлопцем, який готовий був завжди прийти на допомогу, ніколи не боявся ніяких труднощів.

6  лютого  2023 року   Ігор   був мобілізований  до Збройних Сил  України, захищав кордони України від російських окупантів на Авдіївському напрямку,  де 31  жовтня  2023 року   ворожа куля обірвала   його молоде життя .

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №2/2024

Про відзначення державними нагородами України

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку постановляю:  Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня