До уваги власників торгівельних закладів, які знаходяться на території Лютенської громади !!!

Дата: 26.10.2023 15:51

Відповідно до розпорядження Лютенського сільського голови Володимира Омельченка від 26.10.2023 № 72-ОД  рекомендовано вжити наступні заходи:

обладнати будівлі торгівельних закладів об'єктовими системами оповіщення;

під час оголошення повітряної тривоги припиняти обслуговування відвідувачів та направляти відвідувачів до найближчих укриттів ( адреси укриттів додаються)  ;

в разі наявності об'єктових укриттів призначити відповідальну особу з числа персоналу за утриманням укриття (підвального приміщення) для відвідувачів відповідно до вимог, визначених чинним законодавством;

підготувати аудіозапис, який автоматично вмикатиметься під час повітряної тривоги по об'єктовій системі оповіщення та озвучуватиме порядок дій відвідувачів під час повітряної тривоги та адреси розташування найближчих укриттів.

Перелік захисних споруд та адреса розташування на території Лютенської громади

Місце знаходження

Найменування об'єкта