1 жовтня -День захисників та захисниць України

Дата: 30.09.2023 23:37

1 жовтня -День захисників та захисниць України, День українського козацтва та Покров Пресвятої Богородиці. Це свято безмежної подяки всім захисникам та захисницям України, і всім тим, хто боронить Україну, дарують своєму народові мирне майбутнє. Це свято всієї України!

«Цієї неділі вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу й українців.  Хай це стане нашою новою традицією.  9:00. Неділя.    1 жовтня.  Центральні площі та вулиці українських міст. Хвилина шани. Хвилина мовчання. Та вічність памʼяті про наших полеглих захисників і захисниць», заявив президент Володимир Зеленський.

Саме дякуючи Збройним Силам України,  військовим, волонтерам ми маємо можливість сьогодні жити, любити, вірити та здобувати   нашу Перемогу над ворогом.  Слава Україні! Героям Слава!