Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради проведено акцію до Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 30.09.2023 23:34

1 жовтня відзначається Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана. Цей день вже став чудовою традицією у нашій країні і свідчить про велику повагу до людей старшого покоління.

Напередодні цього дня працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради серед мешканців громади підготували і провели акцію з поширення тематичних листівок та інформаційних буклетів «Старість в радість», «Фізична активність в поважному віці», «Якщо в сімї літня людина».

В буклетах в доступній формі розміщена корисна інформація та практичні поради, як зберегти бадьорість і життєву енергію до поважних років, досягти активного довголіття, прості правила спілкування з літньою людиною, які допоможуть зберегти психологічний комфорт у сімї.

Працівники роздавали буклети і робили фото на пам'ять.