Бездудний Владислав Віталійович

Дата: 11.09.2023 13:54

Бездудний Владислав Віталійович народився 16 вересня 1996 року в селі Лютенька Гадяцького району Полтавської області.

У 2012 році закінчив місцеву школу. Потім вступив до Роменського аграрного коледжу Сумської національної аграрної  академії, де здобув фах електромонтера.

Із  2017   по  2018 роки проходив строкову службу у внутрішніх військах Національної гвардії України. Працював електромонтером з експлуатації розподільчих мереж  Лютенської  дільниці Гадяцької філії  ПАТ  «Полтаваобленерго».

6  березня 2023 року Владислав був мобілізований  до Збройних Сил України.  Служив  у десантно - штурмових  військах.  Був командиром  першого  аеромобільного відділення першого взводу 10-ї роти третього аеромобільного батальйону.

Загинув 30 серпня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу біля села Вербове на Запоріжжі.

Указом Президента України № 731/2023  від 03.11.2023   «  за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку»  старшого солдата Бездудного  Владислава нагороджено орденом « За мужність» ІІІ ступеня ( посмертно).